Форум на mobus.com
08 Декабря 2019, 23:17:11 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
Новости:

Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Чорнобильцям неправомірно відмовляють у перерахунку пенсії  (Прочитано 5447 раз)
Mobus
Ветеран

Просмотр профиля Email
« : 05 Декабря 2009, 22:58:31 »

Пенсіонерам, які є інвалідами захворювань, пов’язаних з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, в управліннях Пенсійного фонду неправомірно відмовляють у проведенні перерахунків їхніх пенсій.

Перейти к новости (http://www.mobus.com/214789.html)
kuznja
Гость

Email
« Ответ #1 : 05 Декабря 2009, 22:58:31 »

К О Р О Т К О
Позивач у липні 2009 році звернувся в Тернопільський суд з адміністративним позовом до Управління Пенсійного фонду України м. Тернополя про призначення державної та додаткової пенсії відповідно до ст.ст. 49, 50, ч. 4 ст. 54, ст. 55, ч. З ст. 67 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
Тернопільський суд постановив:
Позов задовольнити частково.
Визнати діяльність Управління Пенсійного Фонду України м. Тернополя незаконною та  винною.
Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України м. Тернополя провести перерахунок та виплату з 22 травня 2008 року по 31 грудня 2008 року включно Ковалю Борису Івановичу заборгованості з державної пенсії в мінімальному об'ємі у розмірі 8 мінімальних пенсій за віком та з додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю, у розмірі 75 % мінімальної пенсії за віком, виходячи виключно із законодавчо визначеного розміру мінімальної пенсії за віком.
В задоволенні решти позовних вимог - відмовити.

ЗАПИТАННЯ до суду – А, що хіба вже у 2009 році дія ст.ст. 49, 50, ч. 4 ст. 54, ст. 55, ч. З ст. 67 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» призупинена, чи вже не діють Українські закони, а лиш постанови, чи що??!!!    ПАРАДОКС і НІСЕНІТНИЦЯ!!!

Гость
« Ответ #2 : 04 Мая 2010, 14:59:12 »

Відповідь на запитання відвідувача. Дійсно, дія цих статей була призупинена у зв'язку з прийняттям ЗУ про державний бюджет на 2008 рік, але дані зміни в законодавство діяли до 31.12.2008 року. От так, суд і чорнобилець - праві.
Гость

Email
« Ответ #3 : 04 Мая 2010, 21:06:49 »

Брехня-я-я !!!! Гроші завжди були і Є-Є-Є !! Тільки не для інвалідів чорнобиля!! Якщо дать інвалідам чорнобиля законні пенсії то потрібно різко врізати не дешеві і не завжди потрібні витрати: - адміністрації празидента, верховної ради, кабінету міністрів і т. д. Але зась - своя сорочка ближче до тіла, а чорнобольці і так скоро вимруть і нема проблем...
Гость

Email
« Ответ #4 : 04 Мая 2010, 21:09:05 »

Брехня-я-я !!!! Гроші завжди були і Є-Є-Є !! Тільки не для інвалідів чорнобиля!! Якщо дать інвалідам чорнобиля законні пенсії то потрібно різко врізати не дешеві і не завжди потрібні витрати: - адміністрації празидента, верховної ради, кабінету міністрів і т. д. Але зась - своя сорочка ближче до тіла, а чорнобольці і так скоро вимруть і нема проблем...
володимир
Гость
« Ответ #5 : 21 Января 2011, 18:36:26 »

Ніяких підвищень зарплати суддям! Суддів, що приймають рішення, керуючись Постановами КМУ, а не Законами, звільняти з роботи, а по-простому, гнати в шию.
FedorKS
Новичок
*

http://avtorez.ru/

271272876 fedor.krilov@mail.ru
Просмотр профиля WWW
« Ответ #6 : 31 Августа 2011, 17:03:34 »

А крім зсилок на інші форуми, ще мені хтось може допомогти по суті?
Я заходила на подібні форуми і на цей також, ще до того як попросити допомоги Тут на Першому українському юридичному форумі, але на тих форумах не має відповіді на конкретно мою ситуацію.
   Прошу інших форумчан, які можуть мені допомогти, звернути увагу на дату попереднього зверненя - заяви до Пенсійного фонду про перерахунок пенсії. Заздалегідь вдячна.

http://avtorez.ru/
Страниц: [1]
  Печать  

Перейти в: