Форум на mobus.com
27 Мая 2020, 05:31:56 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
Новости:
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Патриарха Кирилла встречали пять тысяч луганчан  (Прочитано 2702 раз)
Mobus
Ветеран
*****
Сообщений: Зануда!!


Просмотр профиля Email
« : 15 Сентября 2011, 07:18:52 »

Патриарх Московский и всея Руси Кирилл считает, что патриарший визит в этот город будет способствовать укреплению единства православия на Украине

Перейти к новости (http://www.mobus.com/319270.html)
Записан
Віктор Борківський, граф Дунін-Борковський
Гость
« Ответ #1 : 15 Сентября 2011, 07:18:52 »

Табацюрка, ніжно з грубого – Табачник, не знає історії Київської Русі - України, до складу якої входила і Московія. Якби язичник Невський не зговорився із рекетирами татаро-моголами побити християн, то Москва була і по нині київським хутором. Прочитай, Табацюрка, праці академіка Російської академії наук  Бориса Олександровича Рибакова, історика і археолога , який пише, що Київська Русь пролягала від Вісли до Волги і від Балтійського моря до Чорного моря. Заглянь, Табацюрочко, і у праці російського філософа Миколи Олександровича Бердяєва, одного із найвидатніших філософів світу, який пише, що: «Якби не татаро-монгольське    іго, то не Гоголь писав  російською мовою, а Пушкін писав би українською мовою».
А щодо шанованого мною Патріарха Російської православної церква, який за її мирським, а не канонічним,  Статутом, є виборним керівником  Церкви під назвою «Святійший Питріарх Московський і Всія Русі» (де Московський патріархат є другою офіційною назвою Російської православної церква), то саме його найменування,  очільника духовної громадської організації громадян РФ, з назвою Русь, говорить про підпорядкування Російської Федерації Києву як столиці Київської Русі. Ще раз і повільніше: Титул найвищого духовного пастора Російської (друге офіційне статутне найменування – Московський патріархат) православної церкви Російської Федерації (друге конституційне найменування – Росія)- є доказом історичної приналежності як Московії, із її центром -  Москвою, є складовою частиною Київської Русі, васалом Києва. А васал мого васала є мій васал.
Таким чином, Табачечко, Руський мір маж об’єднуватися навколо Києва, як столиці Русі. Саме на теренах Київської Русі та у Києві, Землі обітованій Апостольської православної церкви, можливо зміцнити православ’я.
Записан
Сакс
Гость
« Ответ #2 : 15 Сентября 2011, 08:21:51 »

Ехал бы лучше в Ярославль, да помолился за упокой погибших!!!
А не гундявил в Украине по указке ГэБэ-ФСБ
Записан
Лёва Шишвам
Гость
« Ответ #3 : 15 Сентября 2011, 10:04:30 »

Та глянуть на эту азиатскую козлиную морду. Каков он православный да ещё славянин ?,гы ! Смешной поп. В своём "дворе" уж поди никого и нет, так повадился за капустой в чужой.А шо ж там РПЦ в моцковии,гулькин нос.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!