Форум на mobus.com
20 Июня 2019, 21:14:52 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
Новости:

Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: В Ужгороді - черговий будівельний скандал  (Прочитано 2747 раз)
Mobus
Ветеран

Просмотр профиля Email
« : 19 Апреля 2012, 20:48:51 »

Проти безконтрольного будівництва на територіях свої дворів уже повстали жителі кількох багатоповерхівок обласного центру.

Перейти к новости (http://www.mobus.com/333058.html)
женя
Гость
« Ответ #1 : 19 Апреля 2012, 20:48:51 »

Я проживаю в будинку 36 де проходив цей скандал i не розумiю чого бабкам стало це все не подобатися,а саме те що загороджують ту частину де завжди розпивають спиртне бомжi i можна назбирати тону мусора.Тамара Васильченко яка виросла в цему дворi i прожила в ньому пiв столiття жодного разу не прибрала данну територiю i навiть не органiзувала прибирання як начальник ЖБК. Такий клопiтливий начальник ЖБК як Тамара Васильченко краще при зустрiчi з секретарем Вiктором Щедейом обговорила питання по вивозу мусора бо там справжнiй жах. Бiля будинку поставили три контейнера для мусора, але вивозити чомусь забули.Зараз там 35 метрiв квадратних засипано горами з мусором. Саме таке питання повинна вирiшувати панi Васильченко,а не заважати Тетянi Омельяненко в якоi присутнiй акт на землю привести цю дiянку до ладу.
Васiлiй
Гость
« Ответ #2 : 19 Апреля 2012, 21:22:32 »

Я цілком погоджуюся з Женем що до тієї ділянки. За десять років що я живу в цему будинку крім сміття,бомжів і (чорномазих)самалійців,які там розпивають алкоголь, нічого нема і жодного разу ніхто там не прибрав цю територію.Я можу висловити тільки подяку Т.Омельяненко за те що вона придбала цей непотрібний для нашого двору шматок землі
Страниц: [1]
  Печать  

Перейти в: